napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

I Targi Ekologicznego Stylu Życia
Utworzono 09.10.2012

Jak żyć w ekologicznym stylu? W jakie dziedziny życia można jeszcze wprowadzić proekologiczne zachowania, rozwiązania? Pełna gama inspiracji do zmian zostanie zaprezentowana podczas I Targów Ekologicznego Stylu Życia. W dniach 12-14.10.2012 w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ Łódź fani działania zgodnie z naturą będą mogli zwiedzać stoiska i zdobywać wiedzę podczas spotkań i prelekcji. 

Targi beEco odbędą się w mieście Łodzi po raz pierwszy. Będą platformą wymiany kontaktów, nawiązania współpracy z podmiotami i osobami działającymi w obszarze ekologii. Oprócz aspektu biznesowego, konferencja ma również wymiar edukacyjny. Dzięki towarzyszącym targom konferencjom uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w następujących „Żywność ekologiczna gwarancją dobrego smaku” czy „Rolnictwo Ekologiczne – historia i przyszłość”. Różnorodność akcji sprawia, że targi kierowane są do licznych grup w tym osób prowadzących działalność biznesową w obszarze ekologii; architektów, designerów i artystów, wprowadzających ekorozwiązania; klientów; rodziców, wychowujących swoje dzieci w zgodzie z naturą i ekologią.

Atrakcje

Przed rozpoczęciem Targów beEco organizatorzy przygotowali konkursy. Jeden z nich to konkurs fotograficzny „Bądź EKO czyli ekologia na co dzień”. Inny dotyczy zdobycia wejściówek VIP na Targi beEco,  szczegóły dostępne tutaj. W trakcie trwania wydarzenia zaś na uczestników czeka spotkanie z gościem specjalnym, Reni Jusis, która opowie o ekorodzicielstwie. W ramach targów odbędzie się również Corner of Design, czyli wystawa młodych artystów, oraz wystawy komplementarne NATURA  FOOD, Polski Tydzień Ekologiczny, Cohabitant Gathering oraz Targi odpowiedzialnej mody Re-Act WearFair.

Ekologicznie, o ekologii, przez ekologię do umysłów i serc.

Pełny program wydarzenia dostępny tutaj.

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside