napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Ekologiczny wyjazd integracyjny dla pracowników firmy Jeppesen
Utworzono 25.05.2012

Wyjazd do Ryjewa w okolicach Kwidzynia na warsztaty papieru czerpanego był nagrodą dla pracowników firmy Jeppesen za zajęcie I miejsca w zeszłorocznej edycji konkursu ekobiuro, organizowanego przez Fundację Aeris Futuro.  

Choć aktywny udział w konkursie wziął 20 osobowy zespół pracowników, z możliwości poznania tajników sztuki czerpania papieru oraz odpoczynku na łonie przyrody skorzystało 12 przedstawicielek gdańskiej firmy. Główny punkt programu, czyli warsztaty papieru czerpanego, poprzedzony był spacerem po okolicy, który przybliżył uczestniczkom walory przyrodnicze okolic Kwidzynia, kolacją oraz wieczornym ogniskiem. Następnego dnia laureatki konkursu ochoczo przystąpiły do warsztatów. Każda z nich wykonała własnoręcznie kartkę dla siebie i dla swoich bliskich, a także pamiątkową kartkę z logo Green Jeppesen. 

Jak mówią same uczestniczki, pobyt w Ryjewie zainspirował je do poszukiwania i realizacji kolejnych zielonych inicjatyw, ponieważ ekologia to nie tylko szereg zasad, ale też dobra zabawa.

Organizatorem wyjazdu integracyjnego dla pracowników firmy Jeppesen było Stowarzyszenie EkoInicjatywa z Kwidzynia, partner Fundacji Aeris Futuro w realizacji programu Zielonych Wydarzeń. 

Konkurs Ekobiuro oraz wyjazd integracyjny jest elementem projektu "Zielone Wydarzenia - kampania edukacyjno-promocyjna" dofinansowanego ze źródeł Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. 

l
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside