napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Czy kobiety kierują społeczną odpowiedzialnością biznesu w Polsce
Utworzono 11.03.2013

Polecamy pierwszą listę Kobiet Polskiego CSRu opublikowaną przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, jedną z nich jest Joanna Mieszkowicz, prezeska Fundacji Aeris Futuro!

Forum Odpowiedzialnego Biznesu ogłasza Listę Kobiet Polskiego CSR-u. To pierwsza taka inicjatywa w Polsce. 50 kobiet, które znalazły się w zestawieniu to ekspertki, menedżerki i prezeski na co dzień związane z tematem odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju.

Wybrane liderki poprzez prowadzone działania i inicjatywy mają realny wpływ na rozwój tematu społecznej odpowiedzialności w Polsce. Warto nadmienić, że jest to tylko część kobiet, które codziennie w swojej pracy zajmują się wdrażaniem tej koncepcji w praktyce. Poprzez dodatkowe zaangażowanie i inicjatywy mają znaczący wkład w upowszechnianiu strategii biznesowej opartej na społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonym rozwoju. Na liście znalazły się menedżerki, członkinie zarządów firm, przedstawicielki organizacji pozarządowych, administracji publicznej i świata akademickiego.

Na pierwszej Liście Kobiet Polskiego CSR-u 24 panie reprezentuje biznes, 10 organizacje pozarządowe, 6 środowisko akademickie. Jest także 5 przedstawicielek instytucji publicznych i administracji publicznej, 2 dziennikarki, 2 przedstawicielki związków pracodawców oraz reprezentantka związków zawodowych.

Cała lista do przejrzenia i pobrania na www.odpowiedzialnybiznes.pl

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside