napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Ekodzień z Aeris Futuro w CEMEX
Utworzono 17.11.2017

'NATURA WKRACZA DO BIURA''

 

17 listopada Fundacja Aeris Futuro była organizatorem całodniowego eventu w siedzibie firmy Cemex w Warszawie. ''EKO DZIEŃ''  był atrakcyjną formą nauki ekologicznego podejścia do świata. Pracownicy Cemexu już od godziny 9.00 mogli wziąć udział w 4 warsztatach o tematyce:  ‘Zrób własny mikroogród’,  ‘Ekokosmetyki z twojej własnej fabryki’ , ‘Biżuteria upcyklingowa’ oraz ‘Dzika kuchnia’.

 

Po warsztatach praktycznych dostępne były cztery równolegle wykładu na temat: Jak pokonać smoga?- który poprowadziła Prezes Fundacji Aeris Futuro Joanna Mieszkowicz, ''Polowanie na zdrową żywność’ - Joanna Baranowska z Warszawskiej Kooperatywy Spożywczej oraz Ekologia w domu i biurze.  Po licznych warsztatach odbyła się kampania mailingowa z zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska.

 

Wykłady były ciekawym sposobem przedstawienia zagadnień ekologicznych. Zdobyłam wiele nowych informacji związanych z zanieczyszczeniem powietrza. Wielką inspiracją były również praktyczne warsztaty. Stworzyłam swoje pierwsze eko kosmetyki oraz żywy ogród w słoiku, próbowałam pierwszy raz topinambur na warsztacie z dzikiej kuchni.  - mówi Ania P. pracownik firmy Cemex

 

l
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside