napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Bus OZE
Wyjazd do Mękini - Bus OZE, odnawialne źródła energii i mobilne laboratorium POLoNEs
Utworzono 09.12.2017
9 grudnia odbył się niezapomniany, całodniowy wyjazd do Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Poszanowania Energii WGGiOŚ AGH w Miękini.
Była to nagroda specjalna za uczestnictwo w wydarzeniu Climathon 2017. Wraz z pełnym składem zwycięskiej drużyny gościł nas również Pan Andrzej Łazęcki Zastępca Dyrektora Wydziału Gospodarki Komunalnej w Krakowie. Wspomniał, że ''jest pod wielkim wrażeniem wykorzystania innowacyjnych systemów ogrzewania całego Centrum w Miękini''.
Dzień rozpoczął się od omówienia działalności laboratorium oraz zapoznania się z urządzeniami dydaktycznymi takimi jak : PC, panele PV i kolektory itp. Uczestnicy wzięli udział w dwóch warsztatach: z niskiej emisji z wykorzystaniem mobilnego laboratorium POLoNEs i odnawialnych źródeł z wykorzystaniem mobilnego laboratorium BUS Oze.
Na koniec trwały dyskusje na temat dalszych działań związanych z wydarzeniem Climathon. ,,Wartościowe pomysły, czyli takie które służą ochronie klimatu i społeczeństwu warto wdrażać - a więc teraz jest pora aby dokładnie przemyśleć i zaplanować całe przedsięwzięcia chcąc osiągnięcia zakładanych celów.'' mówi Prezes Fundacji Joanna Mieszkowicz 
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside