napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Pozytywne zmiany w Konkursie Ekobiuro 2015!
Utworzono 09.09.2015

Konkurs Ekobiuro 2015 przechodzi obecnie małą, pozytywną metamorfozę. Dla ułatwienia złożenia zgłoszeń zrezygnowaliśmy z wersji papierowej, którą według Regulaminu należało przesłać do nas do Biura. Zmiana oszczędzi papier, a tym samym drzewa oraz Państwa czas!


W związku na eko-przemianą Konkursu przedłużyliśmy termin złożenia zgłoszeń on-line do piątku, 18 września 2015 do godziny 23:59. Ze względu na zgłaszane problemy techniczne skrzynki pocztowej ekobiuro@aerisfuturo.pl, prezentacje prosimy o przesłanie również na adres ekobiuro2015@gmail.com.


Zapraszamy do udziału w Konkursie! To doskonała okazja do zdobycia i wypromowania pozytywnego wizerunku firmy, instytucji i organizacji zaangażowanej w działania na rzecz ochrony środowiska w swoim miejscu pracy.


Na Zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: za zajęcie I miejsca organizujemy wyjazd integracyjny dla zwycięskiego zespołu (całkowity koszt eko- wyjazdu pokrywa Fundacja), natomiast za zajęcie II i III miejsca przewidujemy atrakcyjne eko-gadżety.

Dodatkową nagrodą będzie wyliczenie, przy użyciu innowacyjnego kalkulatora CO2, śladu węglowego zwycięskiej instytucji. Narzędzie to umożliwia zidentyfikowanie obszarów największego wpływu na środowisko tzw. śladu klimatycznego, czyli emisji CO2, znalezienie sposobów na jego ograniczenie oraz zrekompensowanie go np. dzięki inwestycjom w instytucjach prospołecznych. 


Więcej informacji o Konkursie w zakładce Konkurs Ekobiuro.

 

 

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside