napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
knwent
Prezes Joanna Mieszkowicz prelegentką na Zielonej Konferencji i Konwentcie Polski Wschodniej w Kielcach
Utworzono 22.05.2015

Zielona energia, innowacyjne rozwiązania technologiczne, ekostandardy w praktyce to tematy przewodnie „Zielonej Konferencji - jak organizować wydarzenia przyjazne środowisku oraz pozyskiwać środki na dofinansowanie modernizacji obiektów".

Spotkanie odbyło się 21 maja w Kielcach, w ramach projektu „Perspektywy RSI Świętokrzyskie - IV etap" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jedną z panelistek Konferencji była prezes Fundacji Aeris Futuro, Joanna Mieszkowicz, która zaprezentowała idee projektu Zielona energia zmiany społecznej.

Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na stronie organizatora.  

 

W dniach 20-21 maj odbył się również j Konwent Polski Wschodnie w Kielcach, w ramach projektu „Cyrkulacja wiedzy" Fundacji Promocji i Rozwoju Polski Wschodniej. Podczas spotkania uczestnicy wzięli udział w panelu warsztatowym „ZarządzaMy wynikami", na którym m.in. prezes Fundacji, Joanna Mieszkowicz przedstawiła działanie Kalkulatora CO2, pozwalającego oszacować wpływ na środowisko (tzw. ślad klimatyczny) i zrekompensować go poprzez działania offsetowe.

 

kielce maj 2015

kielce maj 2015

l
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside