napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Forum energetyczne
VIII Forum Energetyczne - relacja
Utworzono 18.12.2013 W dniach 16 -18 grudnia w Sopocie odbywało się VIII Forum Energetyczne. Fundacja AERIS FUTURO, jako jedyna zaproszona organizacja ekologiczna, prowadziła na miejscu stoisko (Eko)Innowacje w biznesie - klimat przyszłości! Dzięki naszej obecności uczestnicy Forum mogli zapoznać się z działalnością Fundacji.

Każdy zainteresowany mógł także obliczyć swój ślad klimatyczny z podróży do Sopotu dzięki kalkulatorowi CO2 - dostępnym także na stronie Fundacji, a dodatkowo wziąć udział w losowaniu dwóch ładowarek solarnych. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy udanego korzystania z energii słońca.

Stoisko Fundacji przyciągało wiele osób z sektora energetyki, których zachęcaliśmy do offsetowania swojej działalności. Dużym zainteresowaniem cieszyły się informacje nt. ilości pochłaniania CO2 przez drzewa.

Dziękujemy wszystkim za wymianę doświadczeń, szczególnie osobom reprezentującym firmy i instytucje związane z odnawialnymi źródłami energii, efektywnością energetyczną czy budownictwem pasywnym.

l
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside