napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Publikacje i materiały edukacyjne
05.12.2013 Prezentujemy najnowszą publikację Fundacji Aeris Futuro - "Zielone Festiwale. Praktyczny poradnik. Doświadczenia i najlepsze praktyki przy organizacji festiwali w Polsce i za granicą". 
04.06.2012
Nowa edycja poradnika "Jak zorganizować Zielone Wydarzenie" powstała z potrzeby przekazania naszych nowych doświadczeń, które Fundacja Aeris Futuro zdobyła podczas współpracy z organizacjami, instytucjami i biznesem przy organizacji różnorodnych wydarzeń w Zielonym Standardzie.
19.03.2012
Niezbędne know-how oraz narzędzia, jak skutecznie wdrażać zielony standard i organizować wydarzenia ograniczając negatywny wpływ na środowisko naturalne znajdziecie Państwo w poradniku, którego pierwsze egzemplarze zostały rozdane uczestnikom konferencji "Zrównoważone wydarzenia szansą konkurencyjności regionów". 
22.09.2012

Materiały oraz prezentacje przygotowane w ramach konferencji organizowanych przez Fundację Aeris Futuro: Zrównoważone wydarzenia szansą konkurencyjności regionów oraz Zielony odcień eventów.

 

08.01.2013
Prezentujemy podręcznik przygotowany w ramach programu Social Innovation in Europe and CIS. Promocja standardów organizacji zrównoważonych wydarzeń ma znaczenie zasadnicze dla aktywizacji społecznej osób z różnymi dysfunkcjami, dla rozwoju lokalnej przedsiębiorczości, perspektywy równości płci oraz dla równowagi ekologicznej i naszej świadomości wpływu na środowisko.
15.04.2012
Fundacja Aeris Futuro zajmuje się edukacją i szerzeniem wiedzy o środowisku naturlanym, dlaczego jest dla nas ważne, o zrównoważonym rozwoju i codziennych nawykach, które moga szkodzić lub służyć środowisku, jeśli będziemy tego świadomi. W tym celu wydajemy różnego rodzaju broszury, poradniki i pocztówki.
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside