napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kraków
Zielone Wydarzenie jako kryterium konkursu Urzędu Miasta Krakowa na najciekawszą ofertę imprez integracyjno-motywacyjną
Kraków i Małopolska mogą zaoferować aż 39 ciekawych ofert imprez integracyjno – motywacyjnych, organizowanych przez branżę turystyczną dla turystów odwiedzających region – taki jest wynik pracy komisji konkursowej oceniającej oferty złożone w konkursie na najciekawsze oferty imprez integracyjno – motywacyjnych w Krakowie i Małopolsce. Prezes Fundacji wzięła udziała w pracach Komisji Konkursowej, podkreślając wagę środowiskowych aspektow organizacji imprez w ocenie nadesłanych ofert.
 
Wśród zwycięskich ofert znalazły się różnorodne pomysły na zabawę integracyjną, osadzone w krakowskich i małopolskich tradycjach i miejscach szczególnie atrakcyjnych z turystycznego punktu widzenia. Na szczególną uwagę wśród nich zasługują m.in. „Galicyjskie tradycje i kuchnia” – promująca małopolską kuchnię i sztukę na terenie Miasteczka Galicyjskiego, „Małopolska od kuchni” – pozwalająca wspólne przygotowanie tradycyjnego, małopolskiego posiłku, „Spływ Doliną Popradu” – zachęcająca to stworzenia wspaniałych zdjęć plenerowych, „Kulig w Ojcowskim Parku Narodowym” wraz biesiadą w warowni rycerskiej, „Eko seeing” – pozwalający na poznanie piękna zróżnicowanych krajobrazów Małopolski, „Tajemnice wielickiej kopalni” – zachęcająca do wspólnego eksplorowania nieznanych zaułków kopalni w strojach górniczych oraz „Piękno w drewnie zaklęte – zwiedzanie Krynicy Zdrój”, pozwalające poznać bogate dziedzictwo kulturowe Krynicy Zdrój i okolic. 
 
Głównymi kryteriami oceny ofert były: innowacyjność oraz atrakcyjność i oryginalność oferty, zgodność oferty z celem i założeniami konkursu tj. stopień urozmaicenia i zaskoczenia uczestników, stopień w jaki dana oferta spełnia założenia motywowania i nagradzania, zdolność do realizacji ofert w językach obcych. 
W konkursie organizowanym przez Krakow Convention Bureau we współpracy z Województwem Małopolskim wzięło udział 11 firm. Partnerami konkursu byli: MPI Poland Club i Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce, Małopolska Organizacja Turystyczna, Krakowska Izba Turystyki, Małopolska Izba Hotelarska „GREMIUM”,  Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz Fundacja Aeris Futuro.
 
Oferta imprez integracyjno–motywacyjnych opublikowana w formie katalogu do ściągnięcia tutaj.
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside