napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Konferencje i wydarzenia edukacyjne
Ekologiczna kampania edukacyjna w Totalizatorze Sportowym
Utworzono 13.09.2012
20 września 2012 Fundacja Aeris Futuro we współpracy z Totalizatorem Sportowym rozpocznie kampanię edukacyjną wśród pracowników Spółki. Głównym celem jest aktywizowanie pracowników do podjęcia działań na rzecz szeroko rozumianej ochrony środowiska nie tylko w miejscu pracy i domu, lecz także na rzecz lokalnych społeczności.
 
Fundacja Aeris Futuro jako partner merytoryczny projektu przygotowała i przeprowadzi kampanię intranetową dla pracowników Totalizatora Sportowego oraz konkurs na realizację działań prośrodowiskowych w otoczeniu Firmy.
 
„Cenimy naszych pracowników. Dajemy im szansę ciągłego rozwoju poprzez udział w nowych projektach, a także w polskich i zagranicznych konferencjach i szkoleniach. Stawiamy przed nimi ciekawe i twórcze wyzwania" - czytamy w Raporcie Odpowiedzialności Społecznej 2010/2011 Totalizatora Sportowego.
 
Artykuły i quizy o tematyce środowiskowej w kampanii intranetowej zostaną poświęcone następującym blokom tematycznym: transport, natura i przyroda, energia, świadoma konsumpcja. Pracownicy Totalizatora Sportowego będą mogli zaczerpnąć inspiracji z artrecyklingu, upcycling, poznać więcej ciekawostek z zakresu ekologii i zdrowego stylu życia.
 
„Wybór czterech głównych aspektów związanych z ochroną środowiska był celowy. Z jednej strony pracownik będzie miał miesiąc na oswojenie się z wybranym tematem, z drugiej ułatwi mu to utrwalenie zdobytej wiedzy, co jest głównym celem projektu" - mówi Joanna Mieszkowicz, Prezes Fundacji Aeris Futuro. 
 
Fundacja Aeris Futuro od wielu lat wspiera rozwój społecznie i ekologicznie odpowiedzialnego biznesu w Polsce poprzez praktyczne działania jak sadzenie drzew oraz budowanie świadomości i nawyków ekologicznych. Fundacja współpracuje z Totalizatorem Sportowym przy różnych projektach od 2010 roku. 
 
Tegoroczny projekt zainaugurowany zostanie w przeddzień Europejskiego Dnia bez Samochodu i potrwa do stycznia 2013 roku.
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside