napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Konferencje i wydarzenia edukacyjne
Rowerowa Gra Miejska EKO-PATROL
Utworzono 20.08.2012
8 sierpnia uczestnicy Rowerowej Gry Miejskiej EKO-PATROL zorganizowanej przez Fundację Aeris Futuro oraz Pracownię Obywatelską wybrali się w podróż głównymi ścieżkami rowerowymi Krakowa. Na trasie czekały na nich przygotowane pytania konkursowe edukujące czym jest odpowiedzialna konsumpcja, jakie są formy ochrony przestrzeni zielonej, jak zgłaszać usterki i problemy występujące w przestrzeni publicznej.
 
Rywalizacja była bardzo wyrównana, wszyscy zawodnicy świetnie radzili sobie z zadaniami konkursowymi i wykazali się dużą wiedzą, dlatego też musiała zostać przeprowadzona dogrywka. Z przygotowaną krzyżówką najlepiej poradzili sobie Magdalena Maciejuk i Grzegorz Plis, miejsce drugie zajął Michał Buszta, a trzecie Marcin Ornat. Nagrodami były bony do empiku dla najlepszych trzech drużyn, kolejno o wartości 150, 100 oraz 50 zł, bidony, notesy oraz dla wszystkich uczestników przygotowany przez organizatorów zestaw atrakcyjnych upominków.
 
Dziękujemy wszystkim za udział, chęć zmierzenia się z niełatwymi niekiedy zagadnieniami ekologicznymi i mamy nadzieję, że to nie pierwsza taka inicjatywa. Liczymy na dalszą, równie udaną współpracę z Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kapitału Społecznego „Pracownia Obywatelska".
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside