napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Konferencje i wydarzenia edukacyjne
Smok obywatelski zawitał na ulicę Biskupią w Krakowie 15 kwietnia
Utworzono 15.04.2012 Akcja na rzecz ochrony terenów zielonych w Krakowie! Wspólne budowanie SMOKA OBYWATELSKIEGO z makulatury,  konkursy dla dzieci, pokaz jogi i kawa!

Plac Biskupi ma swoją… historię i szczególny klimat. Mamy tutaj piękny późobarokowy kościół i klasztor Sióstr Wizytek, bardzo interesują…ce architektonicznie kamienice z końca XIX wieku i z okresu modernizmu, jest też budynek poprzemysłowy dawnej elektrowni z niezwykłymi smokami-maszkaronami. Centralnym miejscem Placu Biskupiego jest mały park, stanowią…cy w pewnym sensie przedłużenie Plant. Spełnia on podobną… funkcję i stanowi wielką… wartość przede wszystkim dla mieszkańców, ale i dla całego miasta. W porównaniu z innymi polskimi miastami Kraków ma jedną… z najmniejszych procentowo powierzchni powszechnie dostępnych terenów zielonych przypadają…cych na mieszkańca, ale dzięki takim miejscom jak Plac Biskupi krakowianie mogą mimo wszystko cieszyć się zielenią… parkową… w centrum miasta. (Anna, mieszkanka ul. Biskupiej).

Organizatorzy: Towarzystwo na Rzecz Ochrony Przyrody, MML (Miasto Mą…drych Ludzi), Centrum Jogi na ul. Biskupiej, Ibikekrakow.com
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside