napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Konferencje i wydarzenia edukacyjne
Targi edukacyjne w Krakowie 2012
Utworzono 21.03.2012

W dniach 21-23 marca w godzinach 10:00-15:00 w Krakowie przy ul. Centralnej 41 a (Hala Targów) odbyły się Targi Edukacji. W ramach trzech dni poświęconych szeroko pojętej edukacji, ponad 200 wystawców (głównie szkół) z Polski i zagranicy już po raz 14 obalali mit o „nudnej nauce" prezentując oferty swoich placówek w sposób atrakcyjny i inspirujący. Oprócz możliwości zapoznania się z ofertami wystawców, zwiedzający  mogli także uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach, pokazach i ekspozycjach przygotowanych w Salonie Możliwości.

Miło nam poinformować, iż Fundacja Aeris Futuro również znalazła się wśród tegorocznych wystawców jako jedna z nielicznych organizacji pozarządowych. Była to niewątpliwie idealna okazja do zaznajomienia się z naszymi programami edukacyjnymi - ZIELONE WYDARZENIA, czyli jak zorganizować spotkania bardziej zrównoważone, a w ramach EDUKACJI Z KLIMATEM wystartował od kwietnia projekt „ Z ekologią w Małopolsce na co dzień i od święta", gdzie przewidujemy szereg warsztatów edukacyjnych w szkołach i poza ich obrębem (gra miejska z okazji Dnia Ziemi, lekcje na łonie natury) skierowanych do różnych grup wiekowych. Na stoisku nie zabraknie atrakcji i konkursów z nagrodami.

l
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside