napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Kreatywnie dla Klimatu
Szkolenie w Ambasadzie Krakowian (08.10.2018) - relacja!
Utworzono 09.10.2018
Zapraszamy do obejrzenia relacji ze szkolenia pt. Creative Startup for Climate w Ambasadzie Krakowian!

Nasze spotkanie zbiegło się z datą publikacji najnowszego Raportu IPCC nt. zmiany klimatu. Szkolenie poprowadziła Prezes Fundacji Aeris Futuro Joanna Mieszkowicz oraz Adrian Gamoń – strateg i konsultant ds. brandingu, social media i storytellingu, mówca i trener, producent video. 
 
Wszyscy uczestnicy z dużym zainteresowaniem słuchali o tym, jakie już obecnie obserwujemy zjawiska, mogące świadczyć o zachodzącej zmianie klimatu na Ziemi. Podzieliliśmy się wiedzą, ale nie zabrakło też chwili na spontaniczne rozmowy i poznawanie się! :)
 
Poprzez nasze spotkanie stworzyliśmy przed uczestnikami możliwość przemyślanego i skutecznego udziału w Climathonie 2018 w Krakowie. Każdy mógł zadawać pytania i już wstępnie zweryfikować swój pomysł, ale też podzielić się kolejnymi planami na rozwój swoich koncepcji. Na koniec wszyscy uczestnicy z radością przyjęli wiadomość, że przed nami dalsze wspólne spotkania - zarówno podczas szkoleń, jak też pracy on-line wraz z mentorem. Po szkoleniu każdy uczestnik dostał prezentację, aby móc jeszcze wnikliwiej zgłębić wszystkie poruszone tematy! To był świetnie spędzony czas, a tymczasem już niebawem kolejne wspólnie spotkania! :)

Chce zobaczyć, jak wspólnie spędzaliśmy czas, ucząc sie i dyskutując o zmianie klimatu i Climathonie? Obejrzyjcie fotorelację ze szkolenia! :)
Ambasada Krakowian

Ambasada Krakowian 1

Ambasada Krakowian 2

Ambasada Krakowian 3

Ambasada Krakowian 5

Ambasada Krakowian 6

Ambasada Krakowian 7

Ambasada Krakowian 8

Ambasada Krakowian 9

Ambasada Krakowian 10

Ambasada Krakowian 11

Ambasada Krakowian 13

l
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside