napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

CLIMATHON 2017 - NAGRODA SPECJALNA
Utworzono 26.10.2017

Nasza fundacja dzięki współpracy z Centrum Zrównoważonego Rozwoju i Posznowania Energii WGGiOŚ AGH w Miękinii przygotowała specjalną nagrodę - wyjazd do laboratoriów i zobaczenie centrum dydaktyczno-naukowego i badawczego w Miękinii. 

Całe centrum zostało przebudowane według nowoczesnych zasad energooszczędnych. Posiada sale wykładowe, konferencyjne oraz laboratoria. Wykorzystuje korektory słoneczne oraz inne żródła energii odnawialnej. Wizyta tam z pewnością dla wszystkich będzie bardzo ciekawa i pouczająca.

Zapraszamy do obejrzenia miejsca. 

http://galaxy.agh.edu.pl/~k-se/x/pl/centrum-zrownowazonego-rozwoju-i-posznowania-energii-wggios-agh-w-miekinii

Dołączajcie do nas - zapisy na drugą edycję Climathonu jeszcze trwają. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod linkiem http://zielonewydarzenia.pl/pl/i.0.id.1332.0/CLIMATHON_2017_-ENERGIA_DLA_KLIMATY.HTM

Nasze wydarzenie będzie przygotowane i realizowane zgodnie z zasadami zeroemisyjności. Będziemy badać zużycie energii zarówno podczas przygotowania go, jak i w trakcie. Policzymy, ile zużyjemy papieru, ile energii a potem postaramy się znaleźć sposób, jak to zuzycie zrekompensować.

Już ponad dziesięć lat nasza fundacja mając świadomość zmian klimatu, stara się chronić środowisko przez różnorodne dzialania. Poza projektem "Czas na las", realizujemy również innowacyjny projekt - Social Carbon Offset. Stworzyliśmy kalkulator emisji, dzięki któremu można obliczyć "ślad węglowy" wydarzeń, działań oraz dokonać jego rekompensaty przez inwestycje w odnawialne źródła energii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem. http://carbonoffset.pl  

l
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside