napis alt

napis alt

napis alt

napis alt


Vatman
Utworzono 17.07.2013 Zajmujemy się wytwarzaniem papieru ręcznie czerpanego wg. tradycyjnej XIX metody. Aby dawne rzemiosła nie zostały zupełnie zapomniane opracowaliśmy specjalny cykl warsztatów edukacyjnych dla dzieci i dorosłych dotyczący papiernictwa i drukarstwa. Aktywnie promujemy też postawy ekologiczne organizując pokazy recyklingu, podczas których pokazujemy w jaki sposób z opakowań po sokach i mleku oraz makulatury można wytwarzać nowy papier.

Usługi: Poligrafia. Pokazy edukacyjne z cyklu 'Spotkania z historią' dotyczące papiernictwa i drukarstwa oraz warsztaty ekologiczne - pokazy recyklingu papieru

Produkty: Papier ręcznie czerpany i wykonane z niego produkty np. zaproszenia, dyplomy, lak, tuby, teczki z ozdobnych kartonów.

Pochodzenie produktów: Zarówno papier czerpany jak i lak wykonujemy według starych, sprawdzonych receptur.

Telefon: 32 234 56 78

Email: info@vatman.pl

WWW: art-papier.plKalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside