napis alt

napis alt

napis alt

napis alt


Sklep Greencom.pl
Utworzono 16.07.2013

Greencom.pl jest hurtowym sklepem internetowym B2B (business to business) oferującym bogaty asortyment produktów przyjaznych dla środowiska. Obecnie w naszej bazie produktów mamy ponad 2500 pozycji.

Swoją ofertę kierujemy do firm, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych, które potrzebują kompleksowej obsługi w zakresie proekologicznej komunikacji marketingowej i zaopatrzenia biurowego. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz szybką obsługę.

Certyfikaty: - uczestnictwo w programie TRUST/Solidni w Biznesie - certyfikat "Gold Agency" - dokument potwierdzający najwyższą wiarygodność finansową firmy

Dobre praktyki: - sprzedaż produktów certyfikowanych - korzystanie przez pracowników z produktów certyfikowanych (kawa i herbata Fair Trade) - korzystanie przez pracowników ze środków transportu przyjaznych dla środowiska - korzystanie przez pracowników z energooszczędnego sprzętu biurowego - wspieranie inicjatyw ekologicznych, prozwierzęcych, wegetariańskich

Usługi: ekologiczna poligrafia

Produkty: ekologiczne gadżety reklamowe, ekologiczne nośniki reklamowe, ekologiczne artykuły biurowe

Pochodzenie produktów: Gwarantujemy wysoką jakość sprzedawanych przez nas produktów oraz hurtowe ceny - zaopatrujemy się bezpośrednio u sprawdzonych producentów, importerów i dystrybutorów z całego świata.

Telefon: +48 (61) 221 94 01

Email: sklep@greencom.pl

WWW: www.greencom.plKalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside