napis alt

napis alt

napis alt

napis alt


Ekosmycze
Utworzono 02.07.2013

Nasza firma jest jednym z największych w Polsce producentów i dystrybutorów smyczy reklamowych.Wierzymy, że zdrowe środowisko jest niezbędne dla dobrego samopoczucia i prowadzenia interesów oraz jest podstawą zrównoważonej i silnej gospodarki.

Podstawowym wyzwaniem dla ludzi jest pogodzić wymagania człowieka nie niszcząc przy tym środowiska naturalnego. Odpady są oznaką nieefektywnego procesu. Odpady to materiał i zapasy, za które trzeba zapłacić, a następnie zutylizować. Zanim jednak to nastąpi muszą one być składowane w magazynach. Redukcja ilości odpadów ogranicza także liczbę wysypisk na których musiałyby być składowane.

Mamy przyjemność przedstawić BIODEGRADOWALNĄ smycz wykonaną z prawdziwej kukurydzy lub bambusa. Podchodzimy poważnie do odpowiedzialności za nasze produkty i chcemy czynnie wspierać środowisko naturalne dlatego też jesteśmy dumni mogąc przedstawić Państwu smycze z recyklingu PET.Telefon: +48 363 59 59

Email: elita@elita.com.pl

WWW: www.ekosmycze.plKalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside