napis alt

napis alt

napis alt

napis alt


ecomateria concept store
Utworzono 02.07.2013 ecomateria concept store to niesamowite miejsce, w którym na swoich nabywców czekają: unikalne przedmioty, akcesoria i dodatki do dekoracji domu. Łączy je jedno: wpisują się w idee ekodizajnu, sztuki recyklingu, czy sustainable design = projektowania zrównoważonego, ekologicznego.

Dobre praktyki: - korzystamy z energooszczędnych urządzeń biurowych, których nie zostawiamy w trybie stand-by, - używamy opakowań z recyklingu do pakowania produktów, oraz ponownie wykorzystujemy wszelkie materiały, które mogą być wykorzystane, - segregujemy śmieci, - korzystamy z papieru w 100% z makulatury, który jeśli już musimy, zadrukowujemy dwustronnie, - korzystamy głównie z e-maili i faktur przesyłanych elektronicznie

Usługi: Pomoc w wyborze unikalnego prezentu, sprowadzanie niepowtarzalnych przedmiotów na zamówienie: unikalne lampy, meble, fotele, krzesła, dodatki.

Produkty: Małe meble, akcesoria kuchenne, dodatki,kosze do przechowywania i segregacji, unikalne lampy, torby: na zakupy i laptopa, notesy, gadżety. W nurcie ekologicznym i recyklingowym oraz fair trade.

Pochodzenie produktów: Produkty pochodzą z Polski: propagujemy polski eko dizjan, UE lub USA.

Telefon: +48 605 151 581

Email: biuro@ecomateria.pl

WWW: www.ecomateria.plKalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside