napis alt

napis alt

napis alt

napis alt


BIO PRODUKTY POLSKA S.C
Utworzono 01.07.2013

Firma Bio-Productions Ltd. została założona w roku 1986 i zgodnie z nazwą produkowała od samego początku biologiczne preparaty przeznaczone głównie do obróbki przemysłowych i rolniczych ścieków. Była to pierwsza brytyjska firma, która produkowała przyjazne środowisku, oparte na enzymach preparaty do odblokowy- wania zatkanej kanalizacji jako alternatywy dla niebezpiecznych środków opartych na kwasach lub sodzie kaustycznej.

Następnym etapem rozwoju firmy było opracowanie dla szkól i instytucji kostek toaletowych Non pDCB, które były bezpieczniejsze i bardziej wydajne niż konwencjonalne kostki pDCB, redukowały one w znacznym stopniu zagrożenia zdrowotne i środowiskowe. Obecnie firma Bio-Productions specjalizuje się w przyjaznych środowisku preparatach, które zaspakajają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów szukających bezpieczeństwa i skuteczności. Jedną z najbardziej udanych, osiągających sukces na rynku linii preparatów jest seria preparatów Citra Clean. To wodorozcieńczalne i odtłuszczające środki zawierające naturalny rozpuszczalnik będący wyciągiem ze skórki owoców cytrusowych. Seria Citra Clean oferuje wyjątkową skuteczność - zgodnie z naturą.Certyfikaty: Preparat Sta-Kill Certyfikat i analiza. FDAS. Certyfikat Rzetelna Firma Statement

Dobre praktyki: Atest higieniczny Drain Solution, Bio Dose, Bio Clear,Atest higienicznyBio Mix,Atest higieniczny Sanitaire, Atest higieniczny Micro Clean, Blu Away,Atest higieniczny Citra Clean Concentrate, Orange Squirt, Ultrabase, Citra Clean EX, Citra Clean HD, Citra Clean Degreaser, Citra Clean HP,Atest higienicznySta Kill, Atest higienicznyRoyal Flush.

Usługi: Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na produkty Citra Clean i BIO, które spełniaja oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Produkty: Jedną z najbardziej udanych, osiągających sukces na rynku linii preparatów jest seria preparatów Citra Clean. To wodorozcieńczalne i odtłuszczające środki zawierające naturalny rozpuszczalnik będący wyciągiem ze skórki owoców cytrusowych.

Telefon: 61 670 77 17 faks 61 641 99 30

Email: biuro@bio-produkty.pl

WWW: www.bio-produkty.plKalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside