napis alt

napis alt

napis alt

napis alt


NIKKEN
Utworzono 24.06.2013 Firma NIKKEN jako ekspert w dziedzinie wellness i pionier w zakresie technologii wellness od 1975 roku oferuje koncepcję innowacyjnego Zdrowego Domu Nikken. Zachowanie odpowiedniej równowagi w życiu jest możliwe tylko wtedy, gdy poświęcimy więcej uwagi podstawowym potrzebom człowieka takim jak wysokiej jakości woda, czyste, świeże powietrze, zdrowa dieta, aktywność fizyczna i czas na odpoczynek. Proponowane przez nas rozwiązania z serii Otoczenie, Aktywność i Regeneracja oraz Styl Życia obejmują paletę wspaniałych produktów które pomogą Państwu stworzyć doskonały Zdrowy Dom. Jako Niezależny Konsultant Firmy Nikken zachęcam do zapoznania się z asortymentem firmy Nikken. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: - filtry do wody dające wodę czystą, zmineralizowaną, zestrukturyzowaną o pH 7,5, - filtr powietrza zapewniający czyste, świeże powietrze bez zanieczyszczeń i bakterii, działający bezozonowo i tworzący relaksujące bogate w jony ujemne środowisko, - lampy na biurko dające nie męczące oczu światło o tej samej strukturze co światło słoneczne (bez UV) - poprawiające jakość snu materace, kołdry i poduszki które działają odprężająco, rozluźniająco i wzmacniająco na organizm i wiele innych wspaniałych produktów.

Certyfikaty: Certyfikaty: British Allergy Foundation (Brytyjska Fundacja Alergologiczna), norweska NAAF (Norges Astma-og Allergiforbund), ECARF Quality Seal I Energy Star od European Centre for Allergy Research (Europejskie Centrum Badań nad Alergią), Gold Seal Certificate od Water Quality Association (Stowarzyszenie na rzecz Jakości Wody)

Usługi: Szkolenia z zakresu Zdrowego Domu, pokazy produktów z możliwością wypróbowania ich działania

Produkty: Filtr do wody, przenośny filtr do wody, filtr powietrza, lampy, kołdry, poduszki, materace, nakładki na siedzenia, biżuteria, wkładki do butów, opaski na stawy, głowice prysznicowe i inne.

Pochodzenie produktów: Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania, USA, Japonia

Telefon: 660 74 30 30

Email: hanna.rachocka@cieplakolderka.pl

WWW: www.5filarowzdrowia.plKalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside