napis alt

napis alt

napis alt

napis alt


ecoportal.com.pl
Utworzono 11.06.2013

Trzymamy się jasnych zasad współpracy z Klientem. Wiemy, że tak naprawę liczą się wyniki. Dlatego właśnie oferujemy kompleksową obsługę firm i łączymy różne elementy układanki. Traktujemy firmę całościowo i mamy na uwadze jej długoterminowe cele. Dla nas liczy się nie tylko pojedyńcza kampania, ale cała strategia marketingowa. Aby przekaz był spójny z wizją i wartościami przedsiębiorstwa przed zaproponowaniem współpracy poznajemy poprzednie kampanie i używane techniki sprzedażowe. Po tym wybieramy metody promocji i układamy z nich logiczną całość.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu.Usługi: Zajmujemy się marketingiem w Internecie dla naszych Klientów. Tworzymy proste w obsłudze i skuteczne strony internetowe. Piszemy teksty sprzedażowe dla firm.

Telefon: 781 111 011

Email: redaktor.naczelny@zielonydziennik.pl

WWW: www.ecoportal.com.plKalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside