napis alt

napis alt

napis alt

napis alt


Alma Verde Catering Ekologiczny B@J Enterprise sp. z o.o.
Utworzono 29.05.2013 Firma Alma Verde kieruje się hasłem:” gotujemy zgodnie z naturą”. Naszą misją jest świadczenie usług (catering, żywienie zbiorowe, restauracje) z poszanowaniem ekologii, z użyciem lokalnych produktów i wykluczeniem żywności wysoko przetworzonej oraz chemicznych dodatków i polepszaczy smaku. Żywimy zgodnie z porami roku na podstawie tradycyjnych receptur.

Dobre praktyki: Wspieramy inicjatywy społeczne związane ze zdrowym odżywianiem (zdrowy przedszkolak.org), organizujemy warsztaty i szkolenia kształtujące świadomość ekologiczną w sprawach odżywiania.

Usługi: Żywienie zbiorowe (stołówki szkolne, pracownicze, catering dla firm, catering dla przedszkoli i żłobków). Również obsługa eventów i konferencji.

Pochodzenie produktów: Lokalni producenci, rolnicy indywidualni, hodowla zagrodowa.

Telefon: 509332733

Email: info@almaverde.pl

WWW: www.almaverde.plKalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside