napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Zielone Usługi
Przy okazji zmiany wyglądu strony weryfikujemy także firmy znajdujące się w Zielonym Katalogu i uzupełniamy o nowe. Prosimy więc o odrobinę cierpliwości, a tymczasem firmy oferujące usługi w zakresie organizacji wydarzeń w zielonym standardzie znajdziesz tutaj

Catering
CATERING
Transport
TRANSPORT
Noclegi
NOCLEGI
Odpady
ODPADY
Drukarnie
DRUKARNIE
Rozrywka
ROZRYWKA
Edukacja
EDUKACJA
Inne
INNE

Rozrywka


Smak Sztuki to sklep z herbatą i ceramiką artystyczną. Smak Sztuki powstał dzięki pasji Małgorzaty Poraszki i Bartłomieja Chodynia. Łączą w całość sztukę tworzenia naczyń ceramicznych, zestawów ceramiki, zestawów prezentowych. Smak Sztuki to również hurtownia herbat z profesjonalnym doradztwem produktowym i szeroką ofertą szkoleń.

ŻyWa Pracownia to ponad 100m2 w przyziemiu starej kamienicy na krakowskim Kazimierzu, twórcze miejsce żyjące własnym życiem

Pensjonat Boutique B&B, w którym panuje kameralna atmosfera, znajduje się w odległości spaceru od uroczej warszawskiej Starówki. Pokoje są przestronne i prosto, ale stylowo urządzone. Apartament typu deluxe dysponuje prywatnym jacuzzi i oddzielnym, dużym pokojem dziennym. Obfite śniadanie serwowane jest codziennie i składa się głównie z produktów organicznych. Do dyspozycji Gości w pensjonacie jest także kuchnia i jadalnia.

Kompleksowy wynajem sprzętu plenerowego

EventMapa.pl jest Portalem Branży Eventowej, łączącej przedstawicieli: Organizatorów eventów, Miejsc eventowych oraz Podwykonawców dostarczających atrakcji i usług eventowych.

Baza firm, know-how, wydarzenia, gadżety, marketing, sprzęt i najlepsze lokalizacje – o czym każdy event manager planując imprezy dla firm i inne eventy wiedzieć powinien.

Stowarzyszenie pięciu gmin: Dobczyce, Pcim, Raciechowice, Siepraw i Wiśniowa „Turystyczna Podkowa”. Na obszarze LGD znajdują się 52 obiekty noclegowe oferujące turystom ponad 1626 miejsc noclegowych. Wśród nich zdecydowanie przeważają gospodarstwa agroturystyczne.Całoroczna różnorodna oferta turystyczna (narty,wędkarstwo, rowery)

Golf jest wyzwaniem i świetnym sposobem relaksu na świeżym powietrzu
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside