napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Zielone Usługi
Przy okazji zmiany wyglądu strony weryfikujemy także firmy znajdujące się w Zielonym Katalogu i uzupełniamy o nowe. Prosimy więc o odrobinę cierpliwości, a tymczasem firmy oferujące usługi w zakresie organizacji wydarzeń w zielonym standardzie znajdziesz tutaj

Catering
CATERING
Transport
TRANSPORT
Noclegi
NOCLEGI
Odpady
ODPADY
Drukarnie
DRUKARNIE
Rozrywka
ROZRYWKA
Edukacja
EDUKACJA
Inne
INNE


Bar wegetariański w Krakowie

Spółdzielnia Organic Bar & Take-Away na krakowskim Kazimierzu

eco bar & caffee

Smak Sztuki to sklep z herbatą i ceramiką artystyczną. Smak Sztuki powstał dzięki pasji Małgorzaty Poraszki i Bartłomieja Chodynia. Łączą w całość sztukę tworzenia naczyń ceramicznych, zestawów ceramiki, zestawów prezentowych. Smak Sztuki to również hurtownia herbat z profesjonalnym doradztwem produktowym i szeroką ofertą szkoleń.

Firma Alma Verde kieruje się hasłem:” gotujemy zgodnie z naturą”.

ŻyWa Pracownia to ponad 100m2 w przyziemiu starej kamienicy na krakowskim Kazimierzu, twórcze miejsce żyjące własnym życiem

Platforma komunikacyjno-edukacyjna poświęcona CSR

Ekologiczny portal informacyjny

Firma NIKKEN jako ekspert w dziedzinie wellness i pionier w zakresie technologii wellness od 1975 roku oferuje koncepcję innowacyjnego Zdrowego Domu Nikken.

Edustacja.pl Sp. z o.o. od 2007 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania e-learning dla firm. Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych kursów e-learning na zlecenie firm i uczelni.

Zaawansowana wyszukiwarka konferencyjna, hotele i atrakcje

Doradztwo w dziedzinie zdrowej i ekologicznej żywności

Pensjonat Boutique B&B, w którym panuje kameralna atmosfera, znajduje się w odległości spaceru od uroczej warszawskiej Starówki. Pokoje są przestronne i prosto, ale stylowo urządzone. Apartament typu deluxe dysponuje prywatnym jacuzzi i oddzielnym, dużym pokojem dziennym. Obfite śniadanie serwowane jest codziennie i składa się głównie z produktów organicznych. Do dyspozycji Gości w pensjonacie jest także kuchnia i jadalnia.

Kompleksowy wynajem sprzętu plenerowego

EventMapa.pl jest Portalem Branży Eventowej, łączącej przedstawicieli: Organizatorów eventów, Miejsc eventowych oraz Podwykonawców dostarczających atrakcji i usług eventowych.

Baza firm, know-how, wydarzenia, gadżety, marketing, sprzęt i najlepsze lokalizacje – o czym każdy event manager planując imprezy dla firm i inne eventy wiedzieć powinien.

Motywem przewodnim obszaru stał się śliwkowy szlak, a charakterystycznym łącznikiem śliwka, będąca symbolem tradycji i kultury mieszkańców.

Posiadamy 20-letnią tradycję w produkcji materiału szkółkarskiego

Dostarczamy ekologiczne materiały biurowe

Stowarzyszenie pięciu gmin: Dobczyce, Pcim, Raciechowice, Siepraw i Wiśniowa „Turystyczna Podkowa”. Na obszarze LGD znajdują się 52 obiekty noclegowe oferujące turystom ponad 1626 miejsc noclegowych. Wśród nich zdecydowanie przeważają gospodarstwa agroturystyczne.Całoroczna różnorodna oferta turystyczna (narty,wędkarstwo, rowery)

Zajmujemy się wytwarzaniem papieru ręcznie czerpanego wg. tradycyjnej XIX metody.

DOM ERAZMA jest trzygwiazdkowym hotelem, malowniczo usytuowanym w obrębie zabytkowego XVI-wiecznego zespołu pałacowo-parkowego, pośród starodrzewia najstarszego krakowskiego parku. Hotel gwarantuje doskonałe warunki do wypoczynku i relaksu oraz organizacji przyjęć w zacisznej okolicy.

Kompleksowa organizacja imprez plenerowych

Golf jest wyzwaniem i świetnym sposobem relaksu na świeżym powietrzu

Mieszkamy na wsi i jesteśmy z tego dumni, dlatego naszym gościom oprócz możliwości noclegu i wypoczynku w zaciszu pól i lasów Roztocza, chcemy przybliżyć kulturę i zwyczaje naszej niegdyś wielonarodowej wsi. Jesteśmy właśnie w ostatniej fazie przebudowy i adaptacji dawnej wiejskiej szkoły na potrzeby naszych gości. Wszystkie pokoje wyposażyliśmy w oryginalne wiejskie meble


Greencom.pl jest hurtowym sklepem internetowym B2B (business to business) oferującym bogaty asortyment produktów przyjaznych dla środowiska. Obecnie w naszej bazie produktów mamy ponad 2500 pozycji.


Dobre Miejsce to niebanalne gospodarstwo agroturystyczne we wsi Alfredówka w woj. podkarpackim. Jesteśmy otwarci na ludzi. Chcemy zainspirować Was do wyjazdu na wieś, ruszenia ze swoją przygodą.
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside