napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Zielone Produkty
Przy okazji zmiany wyglądu strony weryfikujemy także firmy znajdujące się w Zielonym Katalogu i uzupełniamy o nowe. Prosimy więc o odrobinę cierpliwości, a tymczasem firmy oferujące Zielone Produkty znajdziesz tutaj


Gadżety
GADŻETY
Artykuły papiernicze
PAPIERNICZE
Tekstylia
TEKSTYLIA
Meble
MEBLE
Offset
OFFSET
Żywność
ŻYWNOŚĆ
Naczynia
NACZYNIA
RTV/AGD
RTV/AGD
Środki czystości
CZYŚCIWA
Zieleń
ZIELEŃ
Energia
ENERGIA
Inne
INNE

Inne


ecomateria concept store to niesamowite miejsce, w którym na swoich nabywców czekają: unikalne przedmioty, akcesoria i dodatki do dekoracji domu. Łączy je jedno: wpisują się w idee ekodizajnu, sztuki recyklingu, czy sustainable design = projektowania zrównoważonego, ekologicznego.

Agencja reklamowa o ściśle ekologicznym profilu działalności. Dostarczamy naszym klientom ekologiczne, innowacyjne produkty i usługi reklamowe - przyjazne środowisku i dobremu wizerunkowi każdej firmy. Wierzymy, że wybór ekologicznych rozwiązań niesie za sobą korzyści nie tylko dla natury, ale również dla samego biznesu. Na wszystkich produktach wykonujemy nadruki.

Ekologiczne smycze z bambusa, kukurydzy i recyklingu PET

Wędrując ulicami zabytkowego Krakowa, pomiędzy ulicą Karmelicką a Łobzowską- trafiamy na ulicę Garbarską, gdzie pod ’’5-tką„ w XIX – wiecznej kamiennicy znajduje się Sklep Zielarsko – Medyczny.

STUDIO OKTOPUS to mała firma prywatna z branży reklamowej i wydawniczej

Sklep internetowy oferujący wyroby z recyklingu oraz upcyclingu
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside