napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Zieloni organizatorzy

Przy okazji zmiany wyglądu strony weryfikujemy także firmy znajdujące się w Zielonym Katalogu i uzupełniamy o nowe. Prosimy więc o odrobinę cierpliwości, a tymczasem firmy oferujące usługi w zakresie organizacji wydarzeń w zielonym standardzie znajdziesz tutaj


Dobre Miejsce to niebanalne gospodarstwo agroturystyczne we wsi Alfredówka w woj. podkarpackim. Jesteśmy otwarci na ludzi. Chcemy zainspirować Was do wyjazdu na wieś, ruszenia ze swoją przygodą.

ŻyWa Pracownia to ponad 100m2 w przyziemiu starej kamienicy na krakowskim Kazimierzu, twórcze miejsce żyjące własnym życiem

GOLDEN EVENTS - doświadczony i profesjonalny zespół młodych ludzi

Zaawansowana wyszukiwarka konferencyjna, hotele i atrakcje

Pensjonat Boutique B&B, w którym panuje kameralna atmosfera, znajduje się w odległości spaceru od uroczej warszawskiej Starówki. Pokoje są przestronne i prosto, ale stylowo urządzone. Apartament typu deluxe dysponuje prywatnym jacuzzi i oddzielnym, dużym pokojem dziennym. Obfite śniadanie serwowane jest codziennie i składa się głównie z produktów organicznych. Do dyspozycji Gości w pensjonacie jest także kuchnia i jadalnia.

Kompleksowy wynajem sprzętu plenerowego

EventMapa.pl jest Portalem Branży Eventowej, łączącej przedstawicieli: Organizatorów eventów, Miejsc eventowych oraz Podwykonawców dostarczających atrakcji i usług eventowych.

Baza firm, know-how, wydarzenia, gadżety, marketing, sprzęt i najlepsze lokalizacje – o czym każdy event manager planując imprezy dla firm i inne eventy wiedzieć powinien.

Golf jest wyzwaniem i świetnym sposobem relaksu na świeżym powietrzu

Standard Zielonych Wydarzeń w Forum Rdzawka uchwalony 08.01.2012r. przez Walne Zebranie. Stowarzyszenie zwykłe Forum Rdzawka chce, by jego działania były jak najbardziej przyjazne środowisku.
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Aeris Futuro
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside