napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Wprowadzenie
Korki podczas dojazdu do miejsca wydarzenia, brak miejsc parkingowych, złe oznaczenia dojazdu, brak informacji i zachęt dla bezpiecznego i czystego transportu publicznego i rowerowego? Te kwestie mogą zepsuć dobry wizerunek Organizatora, jak również spowodować, że impreza się opóźni i po prostu się nie uda.
 
Im więcej pokonanych kilometrów -> tym więcej spalonej benzyny lub ropy -> tym więcej zanieczyszczeń i gazów cieplarnianych w powietrzu.
Im więcej transportu samochodowego -> tym szersze drogi, większe strefy parkingowe, pozastawiane chodniki, którymi trudno przejść szczególnie osobom niepełnosprawnym i osobom z wózkami dziecięcymi -> tym większa dewastacja przestrzeni publicznej - mniej wolnej przestrzeni do rekreacji i odpoczynku, mniej zieleni oczyszczającej środowisko, spadek różnorodności biologicznej.

Zmieniające się warunki rynkowe, szczególnie drastyczny wzrost cen paliw, w ciągu ostatnich 5 lat spowodowały, że przedsiębiorstwa chcąc funkcjonować na rynku oraz co ważniejsze, rozwijać się i przynosić oczekiwane zyski, zostały zmuszone do poszukiwania zmian w bieżącej działalności, szczególnie w transporcie.

Czas na zrównoważone innowacje w transporcie, dzięki czemu ograniczysz wyżej wymienione ryzyko i zagrożenia.

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside