napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Wprowadzenie
Organizacja Zielonego Wydarzenia stanowi doskonałą okazję do zademonstrowania przywiązania Twojego i Twojej Organizacji do zasad zrównoważonego rozwoju. Właściwie skierowana komunikacja i strategia PR zbuduje dobry klimat wokół wydarzenia, przyciągnie uczestników i posłuży jako narzędzie kształtowania społecznej świadomości.

Najlepszym sposobem na przekonanie opinii publicznej do proekologicznego, przyjaznego naturze, „zielonego" wizerunku jest komunikowanie się w sposób i przy pomocy nośników przyjaznych środowisku naturalnemu.

Goście zazwyczaj otrzymują wiele prezentów i materiałów, które później muszą ze sobą zabrać. 
W większości przypadków te najmniej atrakcyjne zostają w hotelowym koszu na śmieci. Jeśli Organizator chce, by jego gadżet się spodobał musi go zaprojektować w sposób innowacyjny - produkt powinien być funkcjonalny, nowoczesny i dopasowany do potrzeb odbiorcy. Eko- i etno-desing oraz materiały pochodzące z recyklingu będą dodatkowym walorem świadczącym o oryginalności i wspieraniu idei ochrony środowiska.

Aby roztoczyć czar, aby magia reklamy zaczęła działać, należy użyć różnych środków oddziaływania, których produkcja uwzględni pozytywne skutki dla środowiska.

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside