napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Dobre praktyki
1. Spotkania podczas Polskiej Prezydencji w Polsce - wybór obiektów w centrach miast (łatwy dojazd, także komunikacją miejską), mających systemy recyklingu odpadów i współpracujących z lokalnymi dostawcami.

2. Zielone Pikniki Fundacji Aeris Futuro i partnerów biznesowych organizowane są w miejscach zlokalizowanych w małej odległości od miejsca pracy większości uczestników, do których można dojechać transportem zbiorowym. Wybrane miejsca dają możliwość bliskiego kontaktu z naturą oraz posiadają walory edukacyjne. Działania podejmowane są z poszanowaniem zasad ochrony przyrody, a więc w miejscach specjalnie wyznaczonych do tego celu i bez wprowadzania nadmiernego hałasu, np. poprzez koncerty ‘bez prądu'.

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside