napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Tworzymy zielony rajd festiwalowy: Slot Art, Rozsypaniec i Cieszanów Rock Festiwal
Utworzono 05.07.2013

„Stwórzmy klimat dla przyszłości" to motto przyświecające naszej Fundacji, która łączy działania praktyczne i edukacyjne w szeroko pojętym obszarze zrównoważonego rozwoju. Jako partner wielu instytucji już po raz kolejny pomagamy wdrażać Zielony Standard w organizacji Festiwali.

W tym roku odwiedzimy:

W ramach stoiska Fundacji można będzie zapoznać się z zasadami standardu zielonych wydarzeń, wziąć udział w quizie sprawdzającym wiedzę z zakresu ochrony środowiska, wygrać cenne eko-gadżety (latarki na dynamo, kubki termiczne, torby „nerki", ładowarki solarne i inne) w konkursie wyliczyć swój ślad klimatyczny (dzięki kalkulatorowi C02) oraz dowiedzieć się jak go ograniczyć lub zneutralizować. Będzie można również zadedykować komuś drzewko czy podładować komórkę ładowarką solarną.

Czeka na Was moc „zielonych" atrakcji :).

Zapraszamy na stoisko Fundacji, gdzie będą odbywały się również upcyklingowe warsztaty. Wspólnymi siłami będziemy stwarzali drugie, lepsze życie puszkom konserwowym (decoupage), starym gazetom (papierowa wiklina), plastikowym butelkom, łyżeczkom i wielu innym odpadom. 

Do zobaczenia! 

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside