napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Międzynarodowy Festiwal ANIMO
Utworzono 06.02.2013

Międzynarodowy Festiwal ANIMO Kwidzyn/ Sztum walczy o prawo bycia w kulturze bez względu na adres zamieszkania. Inspiruje, edukuje, prowadzi do dialogu i integracji środowiska artystycznego organizacji pozarządowych ze środowiskiem lokalnym.

ANIMO stawia na równość w kulturze. Wydarzenia kulturalne organizowane są poza przestrzenią wielkomiejską, w małych ośrodkach kulturalnych, a działania edukacyjne dedykowane są integracji pokoleń i prowokują do dyskusji o problematyce społecznej. Festiwal ANIMO poprzez spektakle, koncerty, wystawy, warsztaty promuje sztukę animacji.

ANIMO dba także o środowisko naturalne. Prowadzone warsztaty ekologiczne mają na celu pobudzenie do refleksji, pogłębienie świadomości młodego człowieka i zachęcenie go do poszukiwań nowych sposobów na lepsze życie w zgodzie z naturą. W ramach warsztatów odbywają się dyskusje, wymiana myśli między dziećmi a artystami oraz zajęcia praktyczne. Z materiałów zebranych (kartonów, butelek plastikowych, itp.) uczestnicy konstruują obiekty scenograficzne, które stają się namacalnym dowodem na podjęcie tematu: MAMY TYLKO JEDNĄ ZIEMIĘ. 

Więcej o Festiwalu: www.animofestival.pl 

 

 

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside