napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Targi Dobroczynności UJ = 40 sadzonek drzew
Utworzono 18.12.2012
17 grudnia wzięliśmy udział w Targach Dobroczynności UJ w Krakowie. Dzięki Waszej hojności udało nam się zebrać fundusze, które przeznaczymy na zakup 40 sadzonek drzew! Za wszystkie datki serdecznie dziękujemy.
 
Akcja Choinka miała na celu zintegrowanie społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego poprzez wspólny wolontariat oraz działalność artystyczną.
 
Obok wielu atrakcji takich jak wspólne malowanie bombek, czy też śpiewanie kolęd zorganizowano niecodzienny kiermasz świąteczny.
 
Wystawcami były krakowskie organizacje. Obok naszego stoiska znalazły się m.in. Fundacja Anny Dymnej „Mimo wszystko" czy Fundacja im. Brata Alberta.
 
Był to czas, kiedy wszystkie zaproszone organizacje mogły zapoznać społeczność studencką ze swoją codzienną działalnością, a także zbierać fundusze na ich dalsze prowadzenie. 
 
Fundacja Aeris Futuro była jedyną z zaproszonych organizacji działającą na rzecz ochrony środowiska. Na stoisku Fundacji można było zapoznać się z naszymi publikacjami dotyczącymi zarówno naszych działań, jak i szeroko pojętej edukacji ekologicznej. Wszystkim odwiedzających inspirowalismy do upcyklinowych sposobów ozdabiania choinki.
 
Targi okazały się także dobrym miejscem do promowania IIj edycji akcji Podaruj Choince Drugie Życie, która będzie miała swoje miejsce 19 stycznia. Jeszcze raz dziękujemy za nowe drzewa!
 
Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu Targów Dobroczynności na FB
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside