napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Festiwal Zwyciężać mimo wszystko
Utworzono 09.06.2012
W dniach 9-10 czerwca 2012 roku na Rynku Głównym w Krakowie odbyły się już po raz dziewiąty IX Ogólnopolskie Dni Integracji „Zwyciężać Mimo Wszystko" organizowane przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko". Niezwykle cieszy nas fakt, że jest to już druga z kolei edycja, w której poruszany jest temat ekologii, dlatego zdecydowaliśmy się być partnerem tego wydarzenia.
 
W ramach przygotowań pomagaliśmy "zazielenić" organizację eventu, a podczas samego wydarzenia przeprowadziliśmy warsztaty upcyclingu.
Relacja z całej Imprezy na stronie organizatora Festiwalu

Festiwal Fundacji Mimo Wszystko był jednym z punktów na mapie Festiwalowego Rajdu Fundacji Aeris Futuro zrealizowanego dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki.
 
 
Strona Fundacji Mimo Wszystko , organizatora Festiwalu

l
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside