napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Festiwal Otwarte Ogrody
Od 2009 roku projekt Otwarte Ogrody rozpoczął współpracę z Fundacją Aeris Futuro na rzecz zadrzewiania miast - ogrodów oraz edukacji na temat roli drzew dla zrównoważonego rozwoju społeczności lokalnych.
 
W roku 2009 do projektu przystąpiły miejscowości Komorów i Podkowa Leśna. W roku 2011 odbył się w kilku mazowieckich miejscowościach i dzielnicach Warszawy.
W prywatnych i publicznych ogrodach i willach odbyły się dziesiątki wydarzeń kulturalnych, warsztatowych i edukacyjnych, zorganizowanych przez mieszkańców we współpracy z organizacjami pozarządowymi, specjalistami i samorządami. 
Każde z miast organizujących Festiwal jest inne i proponuje unikalne wydarzenia, podczas których odwiedzający poznają historię, dziedzictwo kulturalne i naturalne, a także życie współczesne, wierne tradycji i na miarę XXI wieku.

Więcej informacji: www.otwarteogrody.pl

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside