napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Zielony Piknik w Kielcach - 16 czerwca 2012
Utworzono 20.06.2012
Wszystko zgodnie z planem a nawet więcej, bo pogoda dopisała. Gwiazdami pikniku był Andrzej Kozłowski i Elżbieta Klimczak, twórcy wyrobów z drewna i gliny. Nazywani "artystami ludowymi" używają naturalnych materiałów oraz narzędzi. Tworzą bo lubią, a gdy spotkają pokrewną duszę, chętnie obdarowują swoimi wyrobami.

Na pikniku gospodynie domowe chętnie zaopatrywały się w sadzonki wystawione przez Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni w Kielcach. A dzieciom rozrywkę zapewniał osiedlowy klub "Słoneczko", który zaprosił między innymi straż pożarną. Dzieci malowały twarze i tańczyły na scenie.

Odbył się również quiz. Koszulkę Zielonego Wydarzenia otrzymał młody człowiek, który trafnie zgadł, że na środku osiedlowego placu rośnie lipa. Klub "Słoneczko" już planuje kolejny piknik na wrzesień.

l
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside