napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Wyniki poprzednich edycji
Prezentujemy wyniki poprzednich edycji konkursu Ekobiuro.
Mamy zaszczyt ogłosić wyniki Konkursu EKOBIURO 2012!
To już trzecia edycja Konkursu, organizowanego przez Fundację Aeris Futuro, skierowanego do pracowników firm, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych zainteresowanych wdrażaniem zasad zrównoważonego rozwoju w miejscu pracy.
W 2010 roku odbyła się pierwsza edycja Konkursu EKOBIURO, mającego na celu promowanie proekologicznych postaw i rozwiązań w miejscu pracy. W konkursie mogli wziąć udział pracownicy firm, instytucji publicznych oraz organizacji pozarządowych z całej Polski. Konkurs cieszył się powodzeniem - napłynęły relacje z wielu ciekawych przedsięwzięć, jakie firmy i organizacje przeprowadziły w swoich biurach. Wszyscy Uczestnicy wykazali się ogromną pomysłowością i zaangażowaniem.
W 2011 roku, Fundacja Aeris Futuro po raz drugi ogłosiła Konkurs Ekobiuro, skierowany do pracowników biurowych się firm, instytucji i organizacji pozarządowych, zainteresowanych wdrażaniem zasad zrównoważonego rozwoju w miejscu pracy.
Mamy przyjemność ogłosić wyniki konkursu Ekobiuro 2013. W tym roku odbyła się już 4. edycja, która była skierowana do pracowników firm, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych stosujących proekologiczne działania w swoim miejscu pracy.
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside