napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Happening Ekobiuro - weź udział!
Fundacja Aeris Futuro jest pomysłodawcą nowego święta - Dnia Ekobiura obchodzonego w okolicy 1 października. Zaangażuj się i świętuj we własnym biurze.
W ramach obchodów tego święta organizujemy niezwykły happening dla pracowników biurowych, pod hasłem „Natura wkracza do biura". Pracownicy biur wychodzący na lunch, moglą wziąć udział w niecodziennym wydarzeniu, na przykład ... zmierzyć się ze swoimi sąsiadami zza ściany w ekodyscyplinach, takich jak: rzut odpadem do celu, toczenie kuli z makulatury, ekoball, wyścig z obciążeniem, lekcja taichi lub jogi, przyczynić się do tworzenia mapy carpoolingowej lub stworzyć ogród wertykalny. Do tego można skosztować ekologicznego lunchu, podanego na liściu kapusty.

Jeśli jesteś zainteresowany zorganizowaniem happeningu z okazji dnia EkoBiura skontaktuj się z nami:

biuro[at]aerisfuturo.pl 

 

 

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside