napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Relacja z Eko-happeningu 2010!
Fundacja Aeris Futuro jest pomysłodawcą nowego święta - Dnia Ekobiura. W ramach obchodów tego święta, dnia 10 września 2010 br. zorganizowany został niezwykły Eko-happening dla pracowników biurowych, pod hasłem „Natura wkracza do biura".
 
Tego dnia pod biurowcem przy ulicy Fabrycznej 5 w Warszawie, pracownicy biur wychodzący w godzinach 12-14 na lunch, mogli wziąć udział w niecodziennym wydarzeniu, na przykład ... zmierzyć się ze swoimi sąsiadami zza ściany w eko-dyscyplinach, takich jak: rzut puszką do celu, toczenie kuli z makulatury, eko-ball i wyścig z obciążeniem! Do tego można było zażyć trochę zdrowia za sprawą ćwiczeń jogicznych oraz skosztować ekologicznego lunchu, podanym na liściu kapusty.

Uczestnicy happeningu, wracając do biura, zabrali ze sobą podarowane przez Fundację Aeris Futuro drzewko doniczkowe - prezent mający przypominać im o możliwości stworzenia także u siebie eko-biura przy minimalnym nakładzie kosztów.

Warszawski happening rozpoczął kampanię „Sukces to Twoje naturalne środowisko", promującą zrównoważony rozwój i sposoby jego wdrażania w miejscu pracy, szczególnie w warunkach pracy biurowej.
Więcej zdjęć z Eko-happeningu w Galerii - zapraszamy do obejrzenia!

l
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside