napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Partnerzy programu Zielone Wydarzenia

Fundacja AERIS FUTURO zaprosiła do współpracy zaprzyjaźnione organizacje z Kielc (województwo świętokrzyskie), Kwidzyna (województwo pomorskie), Poznania (województwo wielkopolskie) i Wrocławia (województwo dolnośląskie).

Pracownicy Fundacji AERIS FUTURO reazlizuja projekt ZIELONE WYDARZENIA w województwach: mazowieckim, łódzkim, małopolskim i dolnośląskim.

W innych województwach także działamy na życzenie. Wszystkich chętnych do współpracy przy organziacji wydarzeń w zielonym standardzie prosimy o kontakt z biurem fundacji: biuro[at]aerisfuturo.pl 

Oto nasi partnerzy:

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Kielcach, Andrzej Wojcik

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu działa od 2005 roku jako samodzielna organizacja pozarządowa. Posiada doświadczenie w działaniach związanych z promocją wolontariatu, organizacją biura pośrednictwa pracy wolontariackiej, szkoleniach liderów oraz budowania społeczeństwa obywatelskiego.
Więcej informacji: http://www.wolontariat.org.pl/

Centrum Promocji Ekorozwoju w Poznaniu, Arkadiusz Zacharzewski, Jacek Zatoński 

Stowarzyszenie Centrum Promocji Ekorozwoju (CPE) zostało założone w 2007 roku. Głównym jego celem jest rozwijanie i propagowanie postaw, inicjatyw i działań zgodnych z ideą zrównoważonego rozwoju. Dzięki zaangażowaniu ludzi z różnych uczelni, w skład  Stowarzyszenia wchodzą specjaliści z dziedzin geografii, biologii, pedagogiki, inżynierii środowiska, gospodarki odpadami itp. Działania CPE ogniskują się w trzech obszarach:edukacja ekologiczna,wdrażanie ekorozwoju iwspółpraca.
Więcej informacji: http://www.cpe.info.pl/

Stowarzyszenie Eko-Inicjatywa z Kwidzyna, Marta Mazur-Sudoł

...ekologia z ludźmi i dla ludzi… to misja działalności stowarzyszenia. Wierząc w mądrość ludzi, uruchamiają mechanizmy społeczne, podejmując działania służące rozwojowi lokalnemu w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju. Od 10 lat starają się odpowiadać na potrzeby aktywnych obywateli, chcących wdrażać projekty społeczno- ekologiczne.
Więcej informacji: http://www.ekokwidzyn.pl/

Fundacja EkoRozwoju z Wrocławia, Monika Onyszkiewicz

Od 1991 roku FER działa dla: ochrony przyrody i krajobrazu oraz wspierania lokalnych inicjatyw ekologicznych. Misją Fundacji EkoRozwoju jest rozwój w zgodzie z Naturą.  

Więcej informacji: http://fer.org.pl/  

l
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside