napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Ekologia dla całej rodziny: 30 listopada-1 grudnia, Kielce
Utworzono 13.11.2013 Konkursy na najsmaczniejsze ekologiczne potrawy, prezentacje ekozabawek, kosmetyków, a także pokazy mody recyklingowej już w listopadzie będzie można zobaczyć w Targach Kielce podczas trzeciej edycji targów EcoFamily.

Dla wszystkich gości i zwiedzających targi organizatorzy oraz wystawcy przygotowali punkty, w których będzie można uzyskać bezpłatne porady dietetyka i dowiedzieć się wszystkiego o zasadach zdrowego, ekologicznego żywienia. Nie zabraknie także stoisk z ekologicznymi przysmakami, kosmetykami pielęgnacyjnymi dla całej rodziny czy eko - odzieży, mebli i zabawek.

EcoFamily odbędą się w tym roku równocześnie z Targami Prezentów Artystycznych Strefa Handmade. Połączone, będą stanowić wyjątkową okazję do zakupienia oryginalnych prezentów świątecznych i niepowtarzalnych dekoracji do domu.

EcoFamily pod znakiem konkursów
Konkurs I Can, do którego zgłoszono 93 prace z całej Polski dotyczył wszystkich obszarów projektowania: mebli, oświetlenia, przedmiotów codziennego użytku i akcesoriów, elementów małej architektury, gadżetów, zabawek, opakowań i komunikacji wizualnej. Był to wspaniały pretekst do uruchomienia wyobraźni i przeciwstawienia się nawykom w postrzeganiu świata i wypełniających go przedmiotów. To użycie aktu kreacji do racjonalizacji i oszczędności produkcji ale przede wszystkim niezastąpiona niczym satysfakcja płynąca z wymyślania, kombinowania i tworzenia z rzeczy już istniejących, czegoś zupełnie nowego.

Wszystkich z wizją, pasją i wyobraźnią zapraszamy do zgłaszania projektów w tegorocznej edycji konkursu!

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside