napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Edukacja z klimatem - szkolne happeningi
Utworzono 18.10.2013

W ostatnim tygodniu, we współpracy z nauczycielami i uczniami szkół zorganizowaliśmy happeningi podsumowujące projekt "Edukacja z klimatem". Happeningi były okazją do zaprezentowania wyników pracy uczniów.

Ideą happeningów było przede wszystkim zaprezentowanie wyników "klimatycznego śledztwa" i rozstrzygnięcie międzyklasowego konkursu. Ponadto, wydarzenia stały się okazją do promowania idei zrównoważonego rozwoju i działań na rzecz ochrony klimatu wśród uczniów i nauczycieli nie objętych działaniami projektu. Zgodnie z oczekiwaniami uczniowie spisali się na medal. Byliśmy świadkami m.in. ekologicznego pokazu mody i prezentacji obliczeń śladu klimatycznego. Zdjęcia wyrażają więcej niż słowa więc zapraszamy do galerii.

 

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside