napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Publikacje i scenariusze z projektu Edukacja z klimatem
Utworzono 22.10.2013

Jeżeli nie mieliście możliwości wzięcia udziału w projekcie "Edukacja z klimatem", to mamy dobrą wiadomość. Udostępniamy materiały szkoleniowe, w tym scenariusze zajęć, które możecie wykorzystać w czasie lekcji lub warsztatów.

W skład pakietu wchodzi m.in. publikacja, która dostarczy niezbędnej wiedzy na temat zrównoważonego rozwoju, a także pomoże uporządkować informacje z zakresu problematyki zmian klimatu. Przekazujemy również scenariusze zajęć do wykorzystania w trakcie warsztatów lub szkolnych lekcji, a także wskazówki dotyczące obliczania śladu klimatycznego. Dzięki udostępnionym materiałom, nauczyciele mogą przeprowadzić w swoich szkołach działania analogiczne do prowadzonych w ramach projektu "Edukacja z klimatem" współfinansowanego przez Ministerstwo Środowiska.

Zachęcamy do pobierania materiałów!

Publikacja

Scenariusze zajęć

Opis przebiegu projektu i wskazówki do obliczania śladu klimatycznego  

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside