napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Wernisaż i wystawa ART TECH DESIGN: 12-30 września, Warszawa
Utworzono 02.09.2013

Zapraszamy na wernisaż wystawy laureatów i uczestników konkursu ART TECH DESIGN. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 12 września 2013 o godz. 18:00 na terenie CSW Zamku Ujazdowskiego w Warszawie (zewnętrzny dziedziniec - Cysterna), w ramach Zielonego Jazdowa. Prace będzie można oglądać do 30 września.

Przedstawimy projekty: Katarzyny Barc, Konrada Bryndy, Roberta Buchty, Michała Ciąćki, Kasi Fijałkowskiej, Joanny Kongstad, Kariny Królak, Pauliny Łoś, Anity Norek, Maćka Pawelskiego, Moniki Skorupskiej, Tomasza Smutek, Marcina Szneidera.

Wystawie będzie towarzyszyć prezentacja projektów Tomasza Wójcika.

Kurator wystawy: Hanna Szpil

Wystawa ART TECH DESIGN ma na celu promocję kreatywnych i technicznych koncepcji ponownego wykorzystania oraz upcyklingu elektroodpadów (ZSEE).

3 kategorie:

ART - dla artystów, twórców i każdej osoby posiadającej kreatywną wizję stworzenia projektu artystycznego w oparciu o temat ponownego wykorzystania i recyklingu ZSEE.

TECH - dla projektantów i inżynierów ukierunkowanych na zgłoszenia projektów umożliwiających masowy odzysk i ponowne wykorzystanie ZSEE bądź też odzyskanych z nich poszczególnych surowców np. w wyniku obróbki technologicznej.

DESIGN - dla designerów, ale zarówno dla artystów, twórców i każdej osoby posiadającej kreatywną wizję stworzenia projektu w oparciu o temat ponownego wykorzystania i recyklingu ZSEE. Warunkiem udziału w tej kategorii była możliwość stworzenia powtarzalnego produktu użytkowego.

Wystawa jest elementem projektu ElektroReKreacje realizowanego przez Fundację Aeris Futuro przy dofinansowaniu ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Zdjęcia prac do pobrania [Dropbox].

Galeria zdjęć z wernisażu w Krakowie.   

Dołącz do wydarzenia na FB

 

Pokonkursowa wystawa dotarła tym razem do Warszawy. Można ją oglądać do 30 września w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wernisażu.
Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside