napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
XXIII Forum Ekonomiczne pod znakiem ekoinnowacji
Utworzono 19.08.2013

Już po raz 23 Forum Ekonomiczne w Krynicy da okazję do spotkania najważniejszych postaci świata polityki i biznesu z Europy Środkowo-Wschodniej. Motto tegorocznego Forum „Perspektywy nowego ładu", nawiązuje do przemian ekonomicznych, społecznych i politycznych, które przyniósł światowy kryzys gospodarczy. Jednym z elementów Forum będzie konferencja „(Eko)innowacje w biznesie - klimat przyszłości" która odbędzie się w dniach 4-5 września. W panelach wezmą udział : Monika Frech, Sandor Fülöp, Jacek Gdański, Joanna Mieszkowicz, Peter Wolfmeyer. 

Adresatami projektu będą polscy przedsiębiorcy, jako grupa odpowiedzialna za ekoinnowacyjny rozwój polskiej gospodarki, środowiska naukowe i administracja publiczna, jako grupy wspierające wdrażanie rozwiązań ekoinnowacyjnych, jednym słowem ci, którzy w dużej mierze decydują o bezpieczeństwie, rozwoju i sytuacji ekologicznej naszego kraju.

Panelom dyskusyjnym przez dwa dni będzie towarzyszyć stoisko EKOBIURO z wieloma praktycznymi wskazówkami dotyczącymi prowadzenia biura, tak, aby jak najmniej degradować otaczające nas środowisko. Uruchomiony zostanie kalkulator CO2, dzięki któremu każdy przedsiębiorca będzie mógł wyliczyć swój carbon footprint.

Liczymy, że realizacja projektu nie tylko wzmocni świadomość Polaków dotyczącą roli i znaczenia ekoinnowacji w rozwoju naszej gospodarki, ale także zintegruje i zachęci środowiska biznesowego, naukowego oraz administrację publiczną do inicjowania wspólnych działań na rzecz wdrażania ekoinnowacji.

 

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside