napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Kraków miastem rowerów? Weź udział w konsultacjach: 27 czerwca, Kraków
Utworzono 24.06.2013

27 czerwca o godz. 17:30 w budynku VII Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Skarbińskiego 5 odbędzie się ostatnie spotkanie konsultacyjne w ramach Krakowskigo Dialogu Cyklicznego. Spotkanie ma na celu opracowanie rozwiązań infrastruktury rowerowej w dzielnicach: Prądnik Biały, Krowodrza, Bronowice i Zwierzyniec. 

Spotkanie ma charakter otwarty. Może wziąć w nim udział każdy mieszkaniec dzielnicy i osoby z nimi związane - uczące się lub pracujące na terenie dzielnic. Wydarzenie na Facebooku. 

W ramach wydarzenia każdy mieszkaniec danej dzielnicy Krakowa będzie mógł zgłosić swoje uwagi oraz pomysły. Cała lista zostanie przekazana między innymi do ZIKiT. Tak, aby wspólnie z członkami Kraków Miastem Rowerów stworzyć na ich podstawie „Kontrakt 100 rozwiązań" stanowiący podstawę do dalszego planowania polityki rowerowej w mieście. Dokument zostanie przedstawiony Radzie Miasta w celu wyznaczenia osobnego budżetu na jego realizację. 

W artykule na portalu I bike Kraków można się zapoznac z propozycjami infrastrukturalnymi, o których będzie można podyskutować podczas spotkania: Czego pragniesz jako krakowski rowerzysta?

Nad dyskusją będzie czuwała moderatorka - Ewa Chromniak (Biuro Inicjatyw Społecznych). Spotkanie poprowadzi Marcin Hyła (Miasta dla Rowerów).

Spotkania konsultacyjne są elementem projektu pn. Krakowski Dialog Cykliczny, który jest realizowany przez Stowarzyszenie Kraków Miastem Rowerów w oparciu o dofinansowanie Fundacji im. Stefana Batorego. Więcej informacji na stronie www.kmr.org.pl/dialogcykliczny

 

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside