napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Konferencja Logistyka Odzysku
Logistyka Odzysku
Utworzono 20.06.2013

W dniach 18 i 19 czerwca we Wrocławiu odbyła się III Międzynarodowa Konferencja Logistyka Odzysku której tematem przewodnim była „Efektywność surowcowa sieci dostaw dzięki logistyce odzysku”.

Udział w Konferencji był świetną okazją do wymiany doświadczeń między ludźmi nauki i biznesu. Podczas dwóch dni odbyło się kilkanaście prelekcji oraz cztery debaty, podczas których najczęściej były poruszane informacje związane z nową ustawą śmieciową i opakowaniową, a także związane z tym problemy jakie posiadają firmy odbierające odpady i zajmujące się recyclingiem. Konferencję swoją obecnością uświetnili goście z zagranicy. Satoru Otake z Panasonic Eco Technology Center w Japonii przedstawił jak wygląda gospodarka odpadami w jego kraju, oraz o poziome recyclingu zużytego sprzętu elektrycznego, który wynosi  84%. O gospodarce odpadami w Niemczech opowiedział Ronald Philipp Członek BDA (Niemiecki Związek Gospodarki Wodno - Ściekowej i Odpadami).

 

Fundację Aeris Futuro reprezentował Michał Stalmach, który wygłosił prezentację: Zielone Wydarzenia - nowy standard polskiej administracji. Doświadczenia i najlepsze praktyki polskiej prezydencji w Radzie UE.

Więcej informacji na stronie Konferencji

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside