napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Ekologia, ciało, taniec - Powrót Zielonego Jazdowa: 21lipca-15 września,Warszawa
Utworzono 28.06.2013

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zaprasza na cykl eko weekendów, trwający od 21 lipca do 15 września. Na terenie Zamku Ujazdowskiego zagoszczą: Le Targ, Slow Food Warszawa i Garażówka.

Tematem przewodnim projektu Zielony Jazdów są szeroko pojęte zagadnienia związane z ekologią, zdrowym stylem życia, alternatywnymi rozwiązaniami wobec masowej, jednorazowej produkcji i konsumpcji oraz zrównoważonym rozwojem i odpowiedzialnością za środowisko.

Podczas dwóch letnich miesięcy w Zamku Ujazdowskim w Warszawie odbywać się będą koncerty i projekcje filmowe. Pokazom filmów towarzyszyć będą wykłady przedstawicieli organizacji pozarządowych, ekspertów ds. ochrony środowiska czy architektów.
Dodatkowymi atrakcjami będą warsztaty koncepcyjne i realizacyjne, tematyczne warsztaty slowfoodowe dla dzieci i dorosłych oparte o cotygodniowe pokazy z degustacji, a także minimarket, na którym prezentowane będą produkty związane z tematyką spotkań.

WSTĘP NA PROJEKCJE FILMOWE, DYSKUSJE I KONCERTY JEST WOLNY.
Wstęp na większość warsztatów – wolny, koszt wybranych: 5-10 zł.

To pierwszy projekt CSW realizowany bez użycia materiałów drukowanych. Więcej informacji i szczegółowy program na stronie Centrum.

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside