napis alt

napis alt

napis alt

napis alt

Aktualności
Konkurs Foto-zielnik
Utworzono 03.06.2013

Umiesz rozpoznawać gatunki drzew? Bez względu na to czy pamiętasz czasy, gdy w szkołach przygotowywało się zielniki z suszonych liści i czy potrafisz odróżnić topolę od wierzby, weź udział w konkursie fotograficznym „Foto-zielnik”.To doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy przyrodniczej, motywacja do spędzenia czasu na łonie natury oraz szansa na wygranie atrakcyjnych nagród.

„Foto-zielnik” to konkurs organizowany przez Nikon Polska i skierowany do rodzin z dziećmi, szkół oraz wszystkich entuzjastów fotografowania i przyrody. Aby wziąć w nim udział wystarczy zrobić zdjęcie rośliny i jego liścia oraz opisać jaki to gatunek. Zdjęcia do konkursu można nadsyłać za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej na fan page Nikon Polska lub poprzez platformę www.ekofocus.pl do 12 czerwca 2013r.

Na autorów najciekawszych fotografii czeka dziesięć aparatów fotograficznych Nikon COOLPIX S3300, które wyposażone są w funkcję oszczędzania energii. Dodatkowo z nadesłanych zdjęć utworzony zostanie wirtualny fotozielnik, ułatwiający rozpoznanie gatunków drzew w terenie.

Więcej informacji na stronie konkursu www.ekofocus.pl

Kalendarz wydarzeń
newsletter
aeris futuro Zielone Wydarzenia
   
Eko-certyfikaty Ekocertfikaty
ekobiuro Ekobiuro
Konsultacje Konsultacje
Kalkulator CO2 Kalkulator CO2
  GRA Ekobiuro
Nasze filmy
Program ZIELONE WYDARZENIA jest autorskim pomysłem Fundacji AERIS FUTURO, realizowany przez Fundację oraz sieć partnerów: Centrum Promocji Ekorozwoju, Regionalne Centrum Wolontariatu, EkoInicjatywa, Fundacja Ekorozwoju, w oparciu o dofinansowanie z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

FUNDACJA AERIS FUTURO 

telefon: 693 589 391,  e-mail: biuro@aerisfuturo.pl
Al. Daszyńskiego 22/46, 31-534 Kraków
REJESTROWE DANE FUNDACJI: REGON 120209543, NIP 9452053376, KRS 0000251803

engine solidside